67811. Kai Grunth (1885-1961): Kvindeportræt i impressionistisk stil

Olie på lærred. Usign. 66 x 54 cm.
Proveniens: Kunstnerens familie

Varenr 67811

3 Juli 2019 20:00

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms