67812. Kai Grunth (1885-1961): Vue over Paris med en kirkegård i forgrunden

Sign. Kai Grunth Paris 1908. Olie på lærred. 38 x 74 cm.
Proveniens: Kunstnerens familie

Varenr 67812

3 Juli 2019 20:00

Vurdering 2500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms