66974. Arne Haugen Sørensen og ubekendt, litografi og ætsning

Arne Haugen Sørensen, komposition, litografi i farver, sign. A. Haugen Sørensen 93 249/350 og ætsning "Hekseæg" sign. Niels 73 E.T.
Begge indrammede bag glas. Lysmål 55 x 42 cm og 24 x 40 cm

Varenr 66974

10 Juli 2019 20:02

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 400 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 800 DKK

28542400 DKK2019-07-09 15:35
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt