66706. Klaus Brunner: "Werft" (Esbjerg)

Olie på lærred, 65 x 81 cm. Sign. på bagsiden

Varenr 66706

10 Juli 2019 20:02

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt