68026. Hans Voigt Steffensen (f. 1941): Tegning fra Jugoslavien

Bly på papir, sign. H.V.S. samt betegnet BOL Jugoslavien samt dateret 75, 14 x 15 (22 x 22) cm.

Varenr 68026

10 Juli 2019 20:03

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 500 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

19013500 DKK2019-07-10 19:21
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms