68151. PH plakat med motiv af Poul Henningsen 'Slangestolen'

Plakat trykt og udgivet i forbindelse med relancering af stolen i 2005. Sign. og dateret i tryk MJ 2005. 100 x 70 (101 x 71) cm. Enkelte mærker.

Varenr 68151

10 Juli 2019 20:03

Vurdering 500 DKK

24153300 DKK2019-07-09 15:06
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt