68275. Jan Sivertsen: "Persona III", litografi i farver, sign.

Figurkomposition, Sign. EA, Sivertsen 02. Bladstørrelse 54 x 38 cm. U. ramme.
Ubrugt og farvefriskt eksemplar

Varenr 68275

10 Juli 2019 20:04

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms