68559. Et par ovale piedestalskabe af mahogni, 19. årh. (2)

Nøglebeslag af ben, udskåret bladornament, aftrappet top. H. 138, B. 60, D. 40 cm

Varenr 68559

10 Juli 2019 20:06

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 4.000 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 8000 DKK

56434.000 DKK2019-07-10 11:02
 4.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms