68425. Halvrundt konsolbord, hvidmalet og forgyldt

Balusterformede ben med skæringer, svungen sarg med løvehoveder. B. 103, H. 74, D. 50 cm.
Brugsspor, lidt afskalninger på pladens bagkant

Varenr 68425

10 Juli 2019 20:11

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 600 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

5643600 DKK2019-07-10 11:07
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms