68629. Hjørneskab og kommode, hvidmalet og med forgyldning (2)

Hjørneskab med hylder og under dem små skuffer med forgyldte kannelerede forsider. Udskåret forgyldt top, tandsnit og bladornament samt kommode med fire skuffer, den øverste med forgyldt kanellering. Brugsspor. Skab H. 168, B. 80, D. 54 cm, kommode H. 82, B. 85, D. 47 cm

Varenr 68629

10 Juli 2019 20:22

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 1.100 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

56431.100 DKK2019-07-10 20:20
2211.000 DKK2019-07-10 20:19
19653600 DKK2019-07-10 17:35
22370550 DKK2019-07-08 20:42
16583500 DKK2019-07-03 19:20
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms