68638. Empire sofa af mahogni, 19. årh.

Svungne armlæn med skæringer på fronten, svungne ben, lige ryg med glat kopstykke af mahogni. Blåt betræk. L. 207, ryghøjde 99 cm
Brugsspor, ridser i lakken

Varenr 68638

10 Juli 2019 20:19

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 700 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

F16700 DKK2019-07-10 20:16
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt