68639. Et par Biedermeier armstole af mahogni (2)

Profileret sarg, ryglæn med buet kopstykke og udskåret sprosse, svungne armlæn. 19. årh. B. 58, sædehøjde 47, ryghøjde 97 cm
Alm. brugsspor

Varenr 68639

10 Juli 2019 20:19

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 400 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 800 DKK

F16400 DKK2019-07-10 20:16
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms