67282. Højrygget sofa med udskåret og delvis forgyldt stel. 19. årh.

Høj ryg, Stellet med udskåret bladværk mv. patineret og delvis forgyldt. H. 113, D, 70, L. 140 cm

Brugsspor, betræk defekt

Varenr 67282

10 Juli 2019 20:24

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 700 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

19653700 DKK2019-07-10 20:22
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms