67159. A. Hener: Kystparti med skibe, vogn og bygninger

Olie på lærred. 46 x 55 cm, sign. H. Hener.
Trænger til rens, krakeleringer

Varenr 67159

10 Juli 2019 20:32

Vurdering 1800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms