68434. Finn Wennerwald: Solbeskinnet gård

Olie på lærred. 65 x 65. sign. Finn Wennerwald Solrød 1933

Varenr 68434

10 Juli 2019 20:33

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt