68415. Vilhelm Arnesen: Marine med fregatten Jylland

Olie på lærred. 32 x 47,5 cm. Sign. Vilh. Arnesen

Varenr 68415

10 Juli 2019 20:33

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 1.400 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 800 DKK

285401.400 DKK2019-07-08 22:21
3401.300 DKK2019-07-10 09:49
24903500 DKK2019-07-09 21:37
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms