68414. Finn Wennerwald: Gård og dam i aftensol

Olie på lærred. Sign. Finn Wennerwald. 44 x 32 cm

Varenr 68414

10 Juli 2019 20:33

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt