68435. Ubekendt kunstner: Pige med rødt sjal

Pige i blå kjole og med rødt sjal, bærende spande i en løftestang. Utydeligt signeret Bi Crescenzi? Olie på lærred 63 x 66 cm

Varenr 68435

10 Juli 2019 20:34

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 3.000 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

149373.000 DKK2019-07-10 19:01
205382.800 DKK2019-07-10 20:20
822.200 DKK2019-07-10 15:14
3401.700 DKK2019-07-10 09:50
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms