68435. Ubekendt kunstner: Pige med rødt sjal

Pige i blå kjole og med rødt sjal, bærende spande i en løftestang. Utydeligt signeret Bi Crescenzi? Olie på lærred 63 x 66 cm

Varenr 68435

10 Juli 2019 20:34

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 3.000 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

149373.000 DKK2019-07-10 19:01
205382.800 DKK2019-07-10 20:20
822.200 DKK2019-07-10 15:14
3401.700 DKK2019-07-10 09:50
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Øvrig information

Bemærk at der grundet Corona restriktionerne ikke er mulighed for eftersyn i øjeblikket. Kontakt os gerne, hvis der er spørgsmål til et auktionsemne.