68517. Ubekendt Kunstner: Portræt af kvinde med brunt tørklæde

Olie på lærred. 41 x 31 cm. Usign. I gammel sølvramme.

Varenr 68517

10 Juli 2019 20:34

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms