68519. Fridolin Johansen (1868-1908): Portrætter (2)

Olie på lærred. Portræt af Hjulmager Hans Andersen (født 1804 i Skævinge - død Hillerød 1884) og hustru Ane Kathrine Andersen født 1812 i Melløse død 1896. 40,5 x 32 cm. Sign. Monogram 84

Varenr 68519

10 Juli 2019 20:35

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 800 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1600 DKK

19113800 DKK2019-07-10 16:27
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt