68520. Ubekendt Kunstner: Portræt af ung kvinde iført sort højhalset kjole

Olie på lærred. 50 x 40 cm. Krakeleringer. Usigneret

Varenr 68520

10 Juli 2019 20:41

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 1.400 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 800 DKK

241.400 DKK2019-07-10 20:39
182041.300 DKK2019-07-10 20:39
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms