68529. Viggo Jensen: Huse ved sø

Olie på lærred, sign. Viggo Jensen. 50 x 62 cm

Varenr 68529

10 Juli 2019 20:36

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK 400 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 800 DKK

20764400 DKK2019-07-10 19:16
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms