68529. Viggo Jensen: Huse ved sø

Olie på lærred, sign. Viggo Jensen. 50 x 62 cm

Varenr 68529

10 Juli 2019 20:36

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 400 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 800 DKK

20764400 DKK2019-07-10 19:16
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Øvrig information

Bemærk at der grundet Corona restriktionerne ikke er mulighed for eftersyn i øjeblikket. Kontakt os gerne, hvis der er spørgsmål til et auktionsemne.