68012. Ubekendt kunstner: Gammel Mønt 34 - 1907

Olie på lærred. 49 x 37 cm. Sign. monogram.
Ejendommen nedrevet 1907.

Varenr 68012

10 Juli 2019 20:36

Vurdering 1800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt