68518. Maleri: Klassisk landskab med sø

Nyere maleri i guldramme. Olie på lærred. 60 x 90 cm. 20./21. årh.

Varenr 68518

10 Juli 2019 20:37

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms