68584. Erik Stæhr-Nielsen (1890-1921): To akvareller (2)

Landskab, akvarel sign. E. Stæhr-N 1919, lysmål 31 x 25 cm og landskab med figur der kæmper med en drage, akvarel på træplade, sign. E. Stæhr N, lysmål 22,5 x 31 cm.

Varenr 68584

10 Juli 2019 20:38

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK 850 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

THEBOY8850 DKK2019-07-08 19:02
18968800 DKK2019-07-04 21:20
18204700 DKK2019-07-04 01:40
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms