68599. J. H. Brandt: Hammershus

Olie på lærred, 41 x 59 cm. Sign. J. H. Brandt 1903

Varenr 68599

10 Juli 2019 20:40

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 1.800 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

182451.800 DKK2019-07-10 20:38
48311.700 DKK2019-07-10 20:37
149371.600 DKK2019-07-10 19:01
3401.400 DKK2019-07-10 09:51
X3ETNC1.000 DKK2019-07-06 09:48
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt