68599. J. H. Brandt: Hammershus

Olie på lærred, 41 x 59 cm. Sign. J. H. Brandt 1903

Varenr 68599

10 Juli 2019 20:40

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 1.800 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

182451.800 DKK2019-07-10 20:38
48311.700 DKK2019-07-10 20:37
149371.600 DKK2019-07-10 19:01
3401.400 DKK2019-07-10 09:51
X3ETNC1.000 DKK2019-07-06 09:48
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Øvrig information

Bemærk at der grundet Corona restriktionerne ikke er mulighed for eftersyn i øjeblikket. Kontakt os gerne, hvis der er spørgsmål til et auktionsemne.