68661. Ubekendt kunstner: Bjerglandskab med fårehyrde

Olie på lærred, 64,5 x 81 cm. Sign. utydeligt

Varenr 68661

10 Juli 2019 20:40

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms