66163. Gabriel Terbots Cechov, tilskrevet: Portrætstudie af en mand

Sign. utydeligt, og betegnet på bagsiden "...portrait Terbots 1952" samt på etiket "Terbots portrait". Olie på lærred. Uden ramme. 40,5 x 33 cm

Varenr 66163

10 Juli 2019 20:42

Vurdering 1600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms