67416. Michel Ciry m.fl.: Diverse franske raderinger mm.

Michel Ciry: Harlekin, sign. 32,5 x 24,8 cm, radering, kvinde på en bænk, 22,5 x 30,2 cm, usign., studie af et ansigt, utydelig spejlvendt signatur, 30,5 x 24 cm, nattemotiv med døende soldat, sign. B...mond, bladmål 18,6 x 24,2 cm samt to portrætter, farvelitografier, 36,2 x 30 cm.
Blandet stand. Alle uden rammer

Varenr 67416

10 Juli 2019 20:42

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt