67658. Carl Jensen (1887-1961): Fire kultegninger (4)

Kul på papir, sign. CJ. To stk. dateret 23. Indrammede bag glas: 45 x 34 cm, 42 x 34 cm, 37 x 32 cm og 35 x 43 cm.

Varenr 67658

10 Juli 2019 20:42

Vurdering 1600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms