67704. S. Kielland-Brandt (1886-1964): Kutter

Olie på lærred. 56 x 74 cm, sign. S. Kielland-Brandt

Varenr 67704

10 Juli 2019 20:43

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms