67705. S. Kielland-Brandt (1886-1964): Parkparti med bænke

Olie på lærred. 57 x 61 cm, sign. S. Kielland-Brandt

Varenr 67705

10 Juli 2019 20:43

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms