67750. Karl Schou (1870-1938): Landsby - ældre mand på bænk

Olie på lærred, 31 x 44 cm. Sign. K.S.

Varenr 67750

10 Juli 2019 20:44

Vurdering 700 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt