68681. Hughson Howley (1850-1931): The Citadel at Huy - Belgium

Akvarel, rammemål 29 x 34,5 cm. Sign. Hughson Howley 1881

Varenr 68681

10 Juli 2019 20:44

Vurdering 1600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms