68683. Holger Lübbers (1850-1928): Sejlskibe i hård sø

Tusch/akvarel, lysmål 10 x 15 cm. Sign. H. Lübbers

Varenr 68683

10 Juli 2019 20:45

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 300 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 600 DKK

19013300 DKK2019-07-10 19:22
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms