68683. Holger Lübbers (1850-1928): Sejlskibe i hård sø

Tusch/akvarel, lysmål 10 x 15 cm. Sign. H. Lübbers

Varenr 68683

10 Juli 2019 20:45

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 300 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 600 DKK

19013300 DKK2019-07-10 19:22
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt