68687. E. C. Ulnitz (1856-1933): Lyserøde roser

Olie på lærred, 26 x 20 cm. Sign. E. C. Ulnitz 1911

Varenr 68687

10 Juli 2019 20:46

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 750 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

340750 DKK2019-07-10 09:54
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms