67472. Royal Copenhagen, Musselmalet: Rist til fiskefad, 19. årh.

Oval rist til fiskefad, 19. årh. L. 43 cm.
Limet skår på undersiden

Varenr 67472

10 Juli 2019 20:48

Vurdering 1600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms