68102. Peter J. Lassen: Syv Montana moduler (7+4)

Lakeret MDF. Tre moduler H. 69,5, B. 47, D. 38 cm.
Fire moduler H. 35,5, B. 47, D. 38 cm.
Fire sokler medfølger.
Brugsspor i form af ridser.

Varenr 68102

10 Juli 2019 19:41

Vurdering 4000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt