64368. Grønlandica: To tupilakker (2)

Tupilak udskåret af rensdyr, usign. H. 17 cm.
Tupilak udskåret af fedtsten, usign. H. 21 cm inklusiv base af træ

Varenr 64368

10 Juli 2019 21:26

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 600 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

12539600 DKK2019-07-04 15:39
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms