68252. Jean-Marie Massaud: Sofabod / lampebord, model Holy Day

Stel af forkromet stål, bordplade af egefinér.
Fremstillet hos Viccarbe, Spanien. Brugsspor, ridser på bordplade.

Varenr 68252

10 Juli 2019 19:48

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 500 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

2866500 DKK2019-07-10 14:50
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt