68624. Jørgen Nash (1920-2004): "Betty Blue"

Litografi i farver, sign. Jørgen Nash 1987 23/250. Lysmål 33,5 x 48 cm

Varenr 68624

10 Juli 2019 19:58

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt