68552. Tage Klüver: Bjerglandskab. Olie på lærred. Sign. 62

63 x 80 cm.

Varenr 68552

10 Juli 2019 19:59

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 200 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 1000-1500 DKK

340200 DKK2019-07-10 09:46
 200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt