68552. Tage Klüver: Bjerglandskab. Olie på lærred. Sign. 62

63 x 80 cm.

Varenr 68552

10 Juli 2019 19:59

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 200 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 1000-1500 DKK

340200 DKK2019-07-10 09:46
 200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms