68594. Hans Voigt Steffensen (f. 1941): "Høstlandskab"

Litografi i farver. Sign. H. Voigt Steffensen Høstlandskab 40/410, Lysmål 43 x 50 cm, med ramme 63 x 72 cm

Varenr 68594

10 Juli 2019 20:00

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 500 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 800 DKK

28542500 DKK2019-07-09 15:35
23488475 DKK2019-07-10 17:57
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt