68594. Hans Voigt Steffensen (f. 1941): "Høstlandskab"

Litografi i farver. Sign. H. Voigt Steffensen Høstlandskab 40/410, Lysmål 43 x 50 cm, med ramme 63 x 72 cm

Varenr 68594

10 Juli 2019 20:00

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 500 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 800 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

28542500 DKK2019-07-09 15:35
23488475 DKK2019-07-10 17:57
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms