68594. Hans Voigt Steffensen (f. 1941): "Høstlandskab"

Litografi i farver. Sign. H. Voigt Steffensen Høstlandskab 40/410, Lysmål 43 x 50 cm, med ramme 63 x 72 cm

Varenr 68594

10 Juli 2019 20:00

Hammerslag1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 500 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 800 DKK

28542500 DKK2019-07-09 15:35
23488475 DKK2019-07-10 17:57
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms