68619. Poul Agger (f.1936): Maleri, Komposition med figurer

Olie på lærred, sign. Poul Agger 006. 40 x 30 cm

Varenr 68619

10 Juli 2019 20:00

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 425 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 1200 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

JUSTITIA425 DKK2019-07-09 13:30
WWWWWW400 DKK2019-07-08 01:58
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms