68623. Henrik Have og ubekendt: Tegning og akvarel (2)

Komposition, lavering og pastel, sign. Have 91, 36 x 26, rammemål 57 x 45 cm samt ubekendt, komposition, olie på papir, sign. La 89, 15 x 10 cm

Varenr 68623

10 Juli 2019 20:01

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 300 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 600 DKK

18373300 DKK2019-07-10 19:58
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms