60478. Egill Jacobsen (1910-1998): Maskekomposition

Akvarel, rammemål 53,5 x 44 cm. Sign. E. J. 81

Varenr 60478

31 Juli 2019 20:05

Vurdering 10000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms