60477. Egill Jacobsen (1910-1998): Maskekomposition

Akvarel/tusch, rammemål 54 x 45 cm. Sign. E.J.

Varenr 60477

31 Juli 2019 20:06

Vurdering 12000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms