60448. Henry Heerup (1907-1993): "Tro, Haab og Kærlighed"

Litografi, rammemål 66 x 71 cm. Usign.

Varenr 60448

31 Juli 2019 20:06

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 750 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 1400 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

GAS750 DKK2019-07-31 19:14
18209700 DKK2019-07-29 12:29
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms