60448. Henry Heerup (1907-1993): "Tro, Haab og Kærlighed"

Litografi, rammemål 66 x 71 cm. Usign.

Varenr 60448

31 Juli 2019 20:06

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 750 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 1400 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

26578750 DKK2019-07-31 19:14
18209700 DKK2019-07-29 12:29
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner