60449. Henry Heerup (1907-1993): "Leda og Svanen"

Litografi, rammemål 64 x 69 cm. Usign.

Varenr 60449

31 Juli 2019 20:07

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 1.100 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

49851.100 DKK2019-07-31 19:51
261451.000 DKK2019-07-30 11:06
18492850 DKK2019-07-31 16:54
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms