68286. Jeppe Eisner (f. 1952): "Hovedaktionærer"

Olie på lærred, sign. Jeppe Eisner. 95 x 105 (99 x 109) cm.

Varenr 68286

31 Juli 2019 20:07

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 5.000 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 8000 DKK

209715.000 DKK2019-07-29 06:29
3404.500 DKK2019-07-30 21:13
 4.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms